Ukázkové místo

Vážení zákazníci, 

představujeme Vám naše nové prezenční místo koupacích sudů, které se nachází v Glampingu Brdy.

Pokud máte zájem si naše koupací sudy prohlédnout nebo rovnou vyzkoušet rádi Vás provedeme, koupací sudy ukážeme, poskytneme veškeré informace a doporučíme Vám vhodnou velikost koupacího sudu i optimální výbavu, která bude odpovídat Vašim představám a záměru využití.

Máte zájem si koupací sud vyzkoušet?

Koupací sud vám dokonale zrelaxují tělo i mysl. Vychutnejte si lázeň se skleničkou vína v koupacím sudu, vyžeňte každodenní pracovní stres odpočinkem s nádherným výhledem na okolní klidnou přírodu.

Koupací sud před vaším příjezdem připravíme a vytopíme na ideální teplotu.  

Podmínkou pro vyzkoušení koupacího sudu je ubytování v Glampingovém stanu.

Glampingový stan nabízí vše nezbytné pro vaše pohodlí. Má jednu prostornou místnost s manželskou postelí, malou, ale plně vybavenou kuchyňku se stole a židlemi pro dva. Vytápěný je kamny na dřevo, která ho dokáží příjemně vyhřát i v zimě. Můžete ho tedy bez obav navštívit v kterémkoliv ročním období. Stan stojí v chráněné oblasti Brdy, která je v České republice naprosto jedinečná. Téměř 100 let byla uzavřena jako vojenský výcvikový prostor a tato skutečnost pomohla ochránit přírodu a zachovat její nedotčenost. Stan stojí na louce mezi potoky a je obklopen lesy.

V případě Vašeho zájmu o návštěvu s naší účastí nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 728 717 961, domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy.

Pokud máte zájem o vyzkoušení koupacího sudu kontaktujte přímo majitele Glampingu p. Jehlička na telonním čísle +420 607 903 155. Majitel je seznámen se všemi informacemi o koupacím sudu, které Vám předá.

Na základě vládních nařízení mohou Glamping Brdy navštívit pouze osoby, které se prokáží potvrzením o dokončeném očkování proti nemoci Covid-19 nebo potvrzením o prodělané nemoci Covid-19.

Ke stažení

Zásady ochrany osobních údajů (PDF, 45 kB)