Koupací sud Nerez

zpět

V roce 2008 jsme představili koupací sud Nerez.

Koupací sud Nerez je navržen s ohledem na použití ušlechtilých materiálů a zisk mimořádných užitných vlastností pro uživatele.

Co to znamená?

  • Vnější a vnitřní plochy dřevěných partií koupacího sudu jsou chráněny nátěry a biocidními přípravky. 
  • Dno je opatřeno speciálním napouštěcím přípravkem a podkladové hranoly jsou  tlakově impregnovány pro zajištění dlouhé životnosti. 
  • Třívrstvé složení obvodové konstrukce a dna koupacího sudu pro maximální hygienickou bezpečnost, snadnou údržbu, dlouhou životnost a menší tepelné ztráty.
  • Povrch vnitřní stěny koupacího sudu je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli.
  • Povrch dna koupacího sudu je zhotoven ze speciální 3vrstvé těžké folie s mikrobakteriální ochranou a povrchem zabraňující usazení řasy.
  • Konstrukční sjednocení a unifikace všech typů koupacích sudů Nerez s možností kombinace různých výbav podle individuálního přání zákazníka.

Koupací sud slouží k relaxaci

Aby byla možná plnohodnotná uvolňující relaxace, musí být splněny některé podmínky.

  • Pohodlná poloha, vhodná pro uvolnění  
Jen těžko budete relaxovat:
- když Vám nabídneme kolmou, nebo takřka kolmou polohu pro sezení
- když budete mít omezený prostor pro nohy, kde se budete věčně „okopávat“ s ostatními koupajícími
- když budete mít kolena u brady a ramena nad vodou

- jen těžko se hledá správná ergonomie pro lidi různého vzrůstu, aby se případně jeden netopil a někdo jiný nemrzl s částí těla nad vodou.

V roce 2014 jsme zavedli novinku variabilní interiér pro skutečnou plnohodnotnou relaxaci. 

O co jde?

- minimalistický ochranný kryt kamen a kouřovodu - vytváří nejen krásný designový prvek co se týká tvarů a ušlechtilého materiálu, ale také více místa a pohodlí.
- volně stojící nerezové pohodlné stoličky - zvolte si sami svobodně, kde v koupacím sudu chcete momentálně relaxovat, kterým směrem chcete mít výhled. Chcete si natáhnout nohy?      
Nebo naopak skrčit pod sebe do jakéhosi pokleku? Žádný problém. Osoby menšího vzrůstu si stoličky umístí blíže ke stěně, vyšší si stoličku posunou dál od stěny.
- chcete ještě víc? - v pořádku, máme pro Vás plovoucí sedátko „sudátko“! Tento pomocník Vám nabídne mnoho poloh pro opravdovou relaxaci, kde můžete doslova levitovat v teplé vodě. 
To je opravdová relaxace!
- chcete zažít ještě větší svobodu při koupání? - vyndejte stoličky a Váš koupací sud používejte pro změnu jako bazének, ochlazovací káď, …
- koupací sud si zařiďte podle Vašich představ a potřeb.
V ceníku naleznete námi doporučené optimální pakety různých výbav. Když nám napíšete, rádi Vám poradíme s výběrem a případně doporučíme výbavu pro Vás na míru. 

Promyšlená konstrukce umožňuje také dodatečné dovybavení koupacích sudů dalším volitelným příslušenstvím (stoličky, sudátka, filtrace)

  • Objem vody v koupacím sudu je pro relaxaci důležitý.  
- objem vody, ve kterém se při Vaší relaxační lázni koupete, je důležitý. Příliš malý objem vody nezajistí dostatečnou uvolňující pohodu. Něvěříte? 
  Pak si nepořizujte koupací sud, stačí Vám sprcha …
- objem vody je podstatný také z hlediska udržení rovnoměrné teploty v koupacím sudu. Víc vody znamená větší akumulační schopnost a stálejší   teplotu v závislosti na výkonu kamen a okolní teplotě, která má zásadní vliv na ztráty tepla. 

To vše, doplněno o výborné tepelně izolační vlastnosti konstrukce tělesa koupacího sudu Vám zajistí ten správný pocit pohody.

  • Teplota vody.

Optimální teplota vody pro relaxaci v koupacím sudu je 38°C. Udržet požadovanou teplotu Vám usnadní izolovaná konstrukce našeho koupacího sudu a efektivní kamna s citlivě regulovateným výkonem.

  • Ergonomie.
- přívětivost celého zařízení vůči uživateli.
- pohodlí při sezení, výhled z koupacího sudu do okolí a opačně.

- snadné provozování a údržba. Konstrukce bez neudržovatelných míst a zákoutí, která se špatně čistí. Snadné topení v kamnech a vybírání polele.

Ke stažení

Zásady ochrany osobních údajů (PDF, 45 kB)