Koupací sud Nerez

zpět

V roce 2008 jsme představili koupací sud Nerez.

Koupací sud Nerez je navržen s ohledem na použití ušlechtilých materiálů a zisk mimořádných užitných vlastností pro uživatele.

Co to znamená?

  • Vnější a vnitřní plochy dřevěných partií koupacího sudu jsou chráněny nátěry a biocidními přípravky. 
  • Dno je opatřeno speciálním napouštěcím přípravkem a podkladové hranoly jsou  tlakově impregnovány pro zajištění dlouhé životnosti. 
  • Třívrstvé složení obvodové konstrukce a dna koupacího sudu pro maximální hygienickou bezpečnost, snadnou údržbu, dlouhou životnost a menší tepelné ztráty.
  • Povrch vnitřní stěny koupacího sudu je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli.
  • Povrch dna koupacího sudu je zhotoven ze speciální 3vrstvé těžké folie s mikrobakteriální ochranou a povrchem zabraňující usazení řasy.
  • Konstrukční sjednocení a unifikace všech typů koupacích sudů Nerez s možností kombinace různých výbav podle individuálního přání zákazníka.

Ergonomie

Měřítko pro posouzení užitných vlastností koupacích sudů v provedení Nerez, je ergonomie. To znamená přívětivost celého zařízení vůči uživateli. Jedná se například o pohodlí při sezení, výhled z koupacího sudu do okolí a opačně, minimalizace rizika zranitelnosti při koupání (např. vyčnívající komponenty, podpěry laviček).

Snadnost čištění a provozu. Velký vliv má vhodná konstrukce bez zbytečných neudržovatelných zákoutí, spár a nevhodných tvarů, jednoduše vyjímatelný ochranný rošt kamen. Snadné topení v kamnech a vybírání popele vhodnou lopatkou.

Ke stažení

Zásady ochrany osobních údajů (PDF, 45 kB)